Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Farkkufetissi

Moi

Olen jo pitkään kiihottunut tiukoista farkuista tyttöjen/naisten päällä (toki näyttävät hyvältä kundeillakin). Onko muita saman fetissin omaavaa?
72804
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Katselen mielelläni kun tytöt ajaa polkupyörällä ja tiukka farkkupeppu keikkuu satulalla, satulan kärki hangaten haaroja pillun kohdalta. Vaihtaisin paikkaa sen satulan kanssa milloin vain.

Äänestä

  • ohjelman lopussa näkyy paremmin kun tekstit poistuvat!

    Äänestä

taas rrrrakastan käyttää ylitiukkoja farkkuja ilman pikkareita...se sauma todella hieroo ihanasti...

Äänestä

Minä kiihotun naisten tiukoista matala vyötäröisistä farkuista, pidän myös itse välillä naisten farkkuja koska ne on parempia kuin miesten.

Äänestä
  • Taidat omata aika naisellisen vyötärö-lantilinjan jos naisten farkut istuu paremmin kuin miesten.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Jeanslover kirjoitti:

Moi

Olen jo pitkään kiihottunut tiukoista farkuista tyttöjen/naisten päällä (toki näyttävät hyvältä kundeillakin). Onko muita saman fetissin omaavaa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu