Rumin nokialainen

Onko Nokialla paljon rumia naisia?
62181
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Kaikki ovat rumia ja kaikki ovat kauniita, riippuu miltä kantilta heitä katsoo :)

Äänestä
  • Kassi-Alman sisko!...siinä on kamalan näköinen ihminen!..lapsetin alkoi itkemään kun näkivät!

    lapin-saatanat ei ole mitään tämän rinnalla!

    Äänestä

ja mietteet.

Äänestä

on rumin

Äänestä

ainakin vitun ruma...

Äänestä
  • paikkaan, hölmö.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


nainen? kirjoitti:

Onko Nokialla paljon rumia naisia?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu