Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

normaali pillu? :o

Katsokaapa tämä kuva:
http://www.imagefap.com/image.php?id=799604943
Siis tuo reikähän on VALTAVA. Oma normimeisseli heiluisi tuollasessa onkalossa ihan avuttomana, etsien epätoivoisesti jotain reunaa mistä saada kontaktia. Aivan järkyttävä kuva joka entisestään saa minut uskomaan, että ilman JÄTTIkyrpää ei ole mitään syytä edes miettiä seksin harrastamista.
83403
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

olet, jos tuo pillu on sinusta väljä iso reikä. Tuotahan nussis mielellään meikäläisen kullilla ja varmaan olis tiukkaa että sais edes sisään menemään. On nääs sen verran paksuutta ja pituuttakin meikäläisen meisselissä.

Äänestä
  • vitun kaljamaha runkkaa sitä meisseliäs vaikka koiran perseessä....

    Äänestä

Reikä on pieni, koska välilihaa on noin paljon jäljellä... Sitten kun reiät on vierekkäin, olemattomalla kannaksella, voi päätellä, että isoakin mahtuu tai on tullut ulos ja ei ole tikattu...

Ja hyvät poikaset, ei se reiän koko vaan miten osaa käyttää ja treenannut alapään lihakset. Niillä lihaksilla puristellaan ja lypsetään munaa...

Äänestä
  • tuokin tytteli pystyy kenteis tyydyttämään itsensä lyijykynällä, jos on lantionpohjan lihakset kunnossa!

    n-69 puhui TIUKKAA asiaa =)

    Äänestä

  • Kyllä tuo mun mielestä aika isolta näyttää, kun vertaan omaan normi 15/4 kaluun. En itse ainakaan suostuisi seksiä harrastamaan ollenkaan, jos siinä ei saisi kunnolla puristusta.

    Äänestä

  • ap. kirjoitti:

    Kyllä tuo mun mielestä aika isolta näyttää, kun vertaan omaan normi 15/4 kaluun. En itse ainakaan suostuisi seksiä harrastamaan ollenkaan, jos siinä ei saisi kunnolla puristusta.

    Huh..olipas pelottavan näköinen onkalo..ja isohan tuo oli. Itselläni tosin havinaisen tiukka, koska minulla ei reikää edes näy, koska häpyhuulet ovat niin tiukasti kiinni toisissaan.

    Äänestä

  • tiukkapilluinen kirjoitti:

    Huh..olipas pelottavan näköinen onkalo..ja isohan tuo oli. Itselläni tosin havinaisen tiukka, koska minulla ei reikää edes näy, koska häpyhuulet ovat niin tiukasti kiinni toisissaan.

    Hurjan näköinen, ei omassanikaan mitään "onkaloa" näy! Hui, ehkä synnyttäneillä esi asia.

    Äänestä

taitaa olla hiukka ilmaa pujahtanut pimppiin.
ihan siivohan tuo kaikinpuolin on.

voi teitä pojat kun ette näitä juttuja vielä tiedä. jos sinne ilmaa pääsee pörähtämään (jos vaik on kokematon panija eikä osaa mulukkuaan käyttää ilman pimppapierujen aiheuttamista) niin laajaneehan se hyvänen aika joustavilla seinämillään vaikka kuinka paljon.

täytyyhän sieltä se 3-4 kilonenkin ulos mahtua.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kokematon_ kirjoitti:

Katsokaapa tämä kuva:
http://www.imagefap.com/image.php?id=799604943
Siis tuo reikähän on VALTAVA. Oma normimeisseli heiluisi tuollasessa onkalossa ihan avuttomana, etsien epätoivoisesti jotain reunaa mistä saada kontaktia. Aivan järkyttävä kuva joka entisestään saa minut uskomaan, että ilman JÄTTIkyrpää ei ole mitään syytä edes miettiä seksin harrastamista.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu