Moi,
näinantin Helsingissä homoravintola DTM:ssä keskiviikona jonkun tumman miehen kanssa,vaikutti että oli hauskaa.Muutaman kerran olen Antin nähy yös heteroystävällisessä gay-ravintola Lost&Foundissa jossa A sanoi että"sie oot söpö"...
Antti oli DTM:ssä!!
10
2817
Vastaukset
- on taas
näitä juttuja.
- baila baila
DTM on myöskin erittäin heteroystävällinen, joten ei ihme, että Anttikin mennyt sinne, koska siellä parhaat puitteet kunnon biletykselle :)
- Homo
DTM ei kyllä kovin hetero-ystävällinen ole,josikin sinne eksyy tyttöjä homokavereidensa kanssa silloin tällöin mutta isoja heterokaveriporukoita ei hyvällä katsota jos sinne väärällä asenteella tulee.
On totta että julkkiksia siellä näkee silloin tällöin kuten Ninjaa ja Tomi Metsäketoa.
- nyt keksiä
juttusi.Tuskin Antti keskiviikkona on ollut bailaamassa Hesan yössä,kun torstaina oli keikka Joensuussa.
- koittaa taas äidin koneell...
tarkista lääkitys ja heti senkin paskahousu.
- en usko...
en usko!!!!
- xXxXxXx
Mutta en sit tiiä mihin se vaikuttaa, ja se mistä tiiän kyseisen asian, ni seurusteli kaverini kanssa ennen idolsia. Mutta lieneenkö tuo ollu kenellekkään epäselvää? Tai tietysti tyttöfanit toivovat että antti on hetero, mutta eipä tuo ole, mutta kuten sanottua, mihin se vaikuttaa :)
- tänne ketkään
asianomaisten kaverit tulee kirjoittelemaan ja paljastelemaan mitään.Joten taidat taas poika keksiä omasta päästäsi satuja;]
- *Balleriina
Niin, minulle on aivan sama, onko Antti homo vai ei? Ei Jari Sillanpään homouskaan häiritse mua. Aivan sama, mitä kukin tekee ja kenen kanssa hengailee. Tiesin kyllä aikoja sitten jo, että Antti tykkää miehistä, mutta silti fanitan sitä ihan kypällä =)
- Ideli-i
*Balleriina kirjoitti:
Niin, minulle on aivan sama, onko Antti homo vai ei? Ei Jari Sillanpään homouskaan häiritse mua. Aivan sama, mitä kukin tekee ja kenen kanssa hengailee. Tiesin kyllä aikoja sitten jo, että Antti tykkää miehistä, mutta silti fanitan sitä ihan kypällä =)
...ei ainakaan levy-yhtiöille, ei olisi Anza lähellekään tälläistä määrää myynyt jos olisi ollut julkihomo.
Hoppeliahan kaveri on, onhan se dokumentoitu kun Eira/Viiskulma alueella kadullakävelijät saivat todistaa Anzan tappelua poikaystävän kanssa. Oli kuulemma muuten ihan samanlaista "neidit tukassa" meininkiä kuin Sillanpään hommelit aikoinaan.
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Trump muka öljyn takia Venezuelaan? Pelkää mustamaalausta
Kertokaapa mistä tuollainen uutisankka on saanut alkunsta? Näyttäkääpä ne alkuperäiset lähteet, minä en löytänyt mitään22821015Kun Arman Alizad puolusti hiihtäjä Vilma Nissilää sanomalla
"älä välitä sekopäistä Vilma", ja kun siitä kerrottiin täällä, niin sekopäinen mukasuvaitsevainen teki siitä valituksen964214Lataus pakkaskelissä
En olisi koskaan ostanut sähköautoa jos olisin tajunnut että ne eivät lataa pakkasissa suurteholatauksella vaan istut tu782946Kun väestö ikääntyy ja veronmaksajat vähenee, mitä sitten vasemmistolaiset?
Maahanmuutto ei vaan ole ratkaisu väestön ikääntymiseen. Maahanmuutto lykkää ja hidastaa väestön ikääntymistä ja työv512203Temutatko ?
Ostatko kiinalaisista verkkokaupoista halpaa tavaraa tai vaatteita ja miksi? Siksi että on kiva ostaa kun halvalla saa?1981848Martinalta vahva viesti
"Suuret unelmat venyttävät sinua, pelottavat vähän ja vievät mukavuusalueen ulkopuolelle. Juuri siellä kasvu tapahtuu. J2891632Jos mies olet oikeasti...?
Kiinnostunut... Pyydä mut kunnolla treffeille ja laita itsesi likoon. En voi antaa sydäntä jos sinä olet epävarma ja eh1361577Miksei Trump ole kiinnostunut Suomen valloittamisesta?
Täällähän on enemmän turvetta kuin Norjalla öljyä. Eikö Ttump ole turvenuija?731561Akateemikko Martti Koskenniemi vertaa Trumpia Putiniin
"-Suomalaisena on syytä olla huolissaan siitä, että Yhdysvallat näin vahvistaa 1800-luvun alkupuolella julistamansa etup1691509Esko Eerikäinen paljastaa järkyttävän muiston lapsuudesta - Isä löytyi alastomana slummista
Esko Eerikäisen tausta on monikulttuurinen, hän muutti vain 10-vuotiaana yksin kotoaan Kolumbiasta isovanhempiensa luo S151393