Saksan mm-jalkapallokisat ovat olleet pettymys saksan prossuille. Hypetetty asiakkaiden aalto on jäänyt tulematta ja vakioasiakkaatkin ovat permmin viihtyneet TV-ruutujensa ääressä kuin käyneet palveluita ostamassa. Myynti on vain laskenut.
http://www.aftonbladet.se/vss/telegram/0,1082,67575512_852__,00.html
http://www.aftonbladet.se/vss/telegram/0,1082,67575512_852__,00.html
Vastaukset 10
Vanhimmat
Miehet eivät olekaan sellaisia sikoja kuin he ovat kaikille huudelleet!
mutta kirjoitetaan vielä kerran, että tyhmälle horon tapillekin menee viimein perille, vai meneekö?
Suomessa on YLI KAKSI MILJOONAA MIESTÄ, JOTKA EI HOROJA TARVITSE EIKÄ HALUA!!! Muutama reppana tarvitsee ja vouhkaa kuin heitä olisi isompikin joukko. TYHMÄT.
Sama ilmiö muualla maalmassa. SIELLÄ ON MILJOONIA JA TAAS MILJOONIA MIEHIÄ, JOTKA EI HORON PERSETTÄ KYNNÄ, NIITÄ YÖKÖTTÄÄ PELKKÄ AJATUSKIN, FIKSUJA JA AJATTELIVIA MIEHIÄ KUN OVAT.
Puhu vain omasta puolestasi, vain siitä sinulla on varma tieto.
Muut ihmiset palvelevat niitä jumalia joihin itse uskovat.
Fundamentalistiset lahkotalebanit pysyköön lestissään, inhoamassa molloin ketäkin toisinajattelijaa...
hinnat laskevat ja toivottavasti laskevat myös Suomessa ja tulee tarjontaa lisää. Laki on yhdentekevä ja kohta unohdettu.
hiljenee. Sihtariopiston horotkin vähenee vähenemistään....
18-vuotiaalta hoikalta tytöltä pillua! 200€ mutta oli kyllä sen arvoista että kannatti maksaa. 3 nainnin jälkeen vein tytön safkalle. Pitänee pyytää tyttö tänäänkin kylään! Panettaa.
menin runkille...
Todella edullinen löytö vain 200 euroa / sessio. Tuollaista kannattaa kokeilla tietenkin vähintään se kerta päivässä.
Olisit juottanut sille omaa kefiiriäs poskien täydeltä!
Mitä kettua, eiks puolet itäeuroopan naisista ollutkaan pakosta rahdattu Saksaan jakamaan pesettä ja imemään melaa?
Onko feministeiltä päässyt julkisuuten perätöntä lausuntoa "ihmiskaupasta"? Eikö totuus olekaan sama kuin B-luokan keksityissä tv-sarjoissa?