Scandinavian Innovatorin yhteydenotto (kestää..)

Kuinkas kauan on porukalla mennyt ennenkuin on otettu yhteyttä? Itse lähetin viime maanantaina yhteydenottopyynnön mutta mitään ei ole vielä kuulunut.. Saas nähdä ehtiikö täksi kesäksi saada skootterin :S

http://www.innovator.fi/index.htm
3379
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Saattaapi Roitinen olla tällä hetkellä kiinassa ostamassa uutta satsia skoottereita. Ehkä ...

Äänestä

Mulle soittivat seuraavana päivänä kun jätin sinne sen pyynnön.

Äänestä
  • Kaksi viikkoa jo mennyt eikä vieläkään kuulu mitään.. Laitoin uuden yhteydenottopyynnön muutama päivä sitten. Kellään tietoa toimittavatko skootterin suoraan tilausosoitteeseen? Valmiiksi rekisteröitynä?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


jannyman kirjoitti:

Kuinkas kauan on porukalla mennyt ennenkuin on otettu yhteyttä? Itse lähetin viime maanantaina yhteydenottopyynnön mutta mitään ei ole vielä kuulunut.. Saas nähdä ehtiikö täksi kesäksi saada skootterin :S

http://www.innovator.fi/index.htm

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu