Kysyin jo aiemmin miltä suuteleminen tuntuu vai tuntuuko se miltään.
mikä on kun ei kunnon vastaus saa?
mikä on kun ei kunnon vastaus saa?
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
Olen jonkun kertaa suudellut aika pitkät syväkilearit uuden poikakaverini kanssa puistossa, Olen ensimmäinen nainen hänen kertomansa mukaan hänelle.
Uskon että voi pitää paikkansakin koska olen tuntenut pojan aika pitkään kauempaa, ja koskaan en ole nähnyt naisen lähellä.
Mulla tuntuu suudelma tönimisenä alavatsan kohdalla kun pussaan pitkää poikaa. Eli pojalla
nousee niin että selvästi varoo tulemasta mua vasten, ja minä uhallkin vedän selästä lähelle.
Vime kerralla en malttanut olla lenkkipuvun läpi tarttumasta kiinni tuohon kohtaan joka tökki.
Tiedän ja tunnen miehestä jotain, ja aloin
hiljaa liikuttaa tökkivää kampetta ja luisuttelin niin että tunsin että sain sen aluhousuista siihen lenkkaria vasten suoraan
ja olin jotenkin sillä tuulella että ajattelin nyt kaveri tunnet naisen käden vaikutuksen.
kun otin siinä vielä syvän ja pitkän suudelman
suudelman, niin tunsin kun lähti niin että läpi pursusi ja siihen lopetin pojan sormetuksen. Olin ihan kuin en olisi tiennyt mitä tapahtui, ja kun lopetin niin sanoin että se oli hyvän yön suudelma ja lähdin..Mun talon ovi menee just kiinni ja avaimet on kotona.
Olimme taas seuraavana iltana, juhannuspyhänä yhdessä lenkillä ja
kiertelimme metsäpolulla, ja nyt poika otti etulyönnin, ja vei itse käteni verkkariensa sisään, jolloin huomasin että siellä ei ollutkaan
boxereita lainkaan. En tiedä olenko 5 vuotta vanhempana liian raju - poika on 18 täyttänyt -
mutta nyt vedin tietoisesti pojalta siinä puskan suojassa nesteet mättäälle ja tuossa touhinassa suudelmat tuntui niin että molemmat olimme märkänä - tällä kertaa minä enemmän kun painoin kamun verkkarit niin alas että ei mennyt sinne.
Omille housuilleni en ole vielä päästänyt van odotan hänen aloitettaan - ja luulennpa että silloin suudelman ohjaan niille huulille jotka
olen hoitanut jo sitä varten valmiiksi posliiniksi. Eka kertalainen tuntuu tosi jännältä
päästää eteenpäin vähän pihistellemällä omaansa.
Näyttää että tauti pahenee niin molemmilla.
Eli -Kyllä suudelma tuntuu.
wauff... arvaan että panet pojan pussaamaan klittaa ja pimmppaa.
Se panee noin nuoren pojan pulssin niin kovaan vauhtiin että sehän laukee lakanoille.
On varmaan jännä kokeneempana naisena ihan seurata miten esikertalainen hengästyy jännityksestä kun pääsee ekakertaa senssille.
Olen monesti miettinyt, että kokeilen joskus kuinka tuollaisella just täysi-ikäiseksi tulleella nesteet virtaa, kun päästäisi tällaisen
6-7 vuotta vanhemman, jo mieheen tottuneen alastoman poslari - ex-rouvan kimppuun ja saisi luvan tehdä mitä tahtoo - saman luvan vaatisin isekin häneltä, ja tiedän kyllä mitä tekisin ja teettäisin.
Ensikertalista olisi kiva huohotutaa niin tuntuu.
Todella vapaamielinen, minua vuotta nuorempi pikkusisko on halunnut tulla sänkykaveriksi minun avukseni jos hommaan pojan
ja haluaisi samalla tavalla kokematonta miestä
väsyttämään.
Toinen pussaa ja toinen hoitaa ja kanki on käytössä.
Varmasti pussaaminen alkaa tuntua jopa kaluissa!
Poikahan tarvii purkin nitroja ja litran huulirasvaa mukaan kun teidän
kyytiin ja pusuralliin joutuu.
Huulirasvaa voi tarvita muuhunkin kuin huuliin.
Kertokaa nyt toki etukäteen hänelle, jos sellainen onkeen tarttuu, että kahden naisen
lypsyharjoitus on tulossa jotta tietää mitä saa
heti ensi rakkautensa kohdatessaan.
Uskonpa että ennen aamua tietää missä kohtaa suutelot tuntuu - ja miltä, jos oikeasti tosissaan olet noin päättänyt ehtaa miestä nauttia ja poikuuden viedä jopa kahdestaan pikkusiskosi kanssa.
Riippuu vähän kenen kanssa suutelee.
Yksi mies jätti kielensä suuhuni ja se oli hänen näkemyksensä suutelemisesta. --> Ei tuntunut yhtään kivalta.
Toinen mies kalusi kielellään takahampaitani. --> Ei tuntunut yhtään kivalta.
Kolmas mies sanoi heti ekaksi että näytä tai sano mistä pidät. --> Tuloksena pitkiä kielareita. Tuntuu kivalta. Tuntuu että voi jäädä siihen paikkaan vaan pussailee. Mitä enemmän aikaa kuluu sitä enemmän se alkaa tuntua koko kropassa, joka kosketus suussa.
Jos tuntuu ettei tunnu missään. Niin aloita suutelemalla suunpieliä. Kutittele kielelläsi toisen huulia ennen kuin pistät kielen sisään. Ja kun kielesi on sisällä maistele sitä kuin hyvää hedelmää. Siis kieltä ei koko suuta! :D
suuteleminen tuntuu koko kehossa ja vatsan pohjassa asti hyvänolontunteena ja pienenä jännityksenä -kunhan vaan on oikea ihminen kyseessä! :)
Vain PANO tuntuu miltään! Kapu on vahvasti tätä mieltä, niin ja tietenkin ankara anaaliyhdyntä ruotsinlaivan putkassa!!
tuntuu... Jos ei tunnu niin sitten on vikaa jommassa kummassa suutelijassa.
Ja tuntuu siis milloin missäkin; riippuu siis siitä millä tavoin suudellaan, mikä viretila on jne.
Joskus suuteleminen on läheisyyden ja yhteenkuuluvuuden tunnetta. Ja toisessa ääripäässä sitten suuteleminen pistää veret liikkeelle jne. Ja sitten kaikkea näiden väliltä.
Ja hyvälle tuntuukin... Mikä sen ihanampaa kun aamulla herätä herätyskellon sijasta oman kullan suudelmaan.
Tai kesken ruuanlaiton saada suudelma pyytämättä ja yllättäen.
olishan se ihanaa kun vaimo tulis aamulla herättään ihanalla suudelmalla. suudelma on jotain nii fantastisen ihanaa... sitä saa kyl aika harvoin.. taitaa olla peiliinkatsomisen aika...