Italia Kisojen Ärsyttävi Joukkue!!!!

Mikää joukkue ei saa verta kiehumaa,ku nää italian niinkutsutut "jalkapalloilijat"!! ku ei pärjätä rehellisin keinoin ni aletaa sitte näyttelemäl korjaamaa omaa peliesitystä... tai vaihtoehtosest sikomaa ja levittelemää käsii! hyvänä esimerkkinä tästä kaikkien muistama Tottin tarjoama "suihku"! Sapettaa niin vietäväst,et akkojen joukkue on miesten kisoissa
4302
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

....

Äänestä
  • mieltä.

    Kaikki jalkapallon ystävät vihaavat ITALIAA ja SYYSTÄ.

    Muutama "Italiafani" löytyy, mutta ne mitään jalkapallosta välittävät. Kunhan vittuillessaan kirjoittelevat.

    Äänestä

italian peli on yleensä aika tylsää niinkuin tänää.
minä lopetin italian jalkapallon kunnioittamisen totin räkäsyn tanskalaista pelaajaa naamaan jälkeen.ei siinä asemassa(esikuvana)voi tehdä sellasta.liekö totti aikuistunut?

Äänestä

Oikeessa olet. Säälittää vaan jalkapalloilun puolesta tuo Italian pelityyli. Taitoa saattas löytyy mutta vissii se kai on helpompi pyörii ja huitoo ni ei tarvii juosta nii paljon, pillereissään kun ovat...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


popo kirjoitti:

Mikää joukkue ei saa verta kiehumaa,ku nää italian niinkutsutut "jalkapalloilijat"!! ku ei pärjätä rehellisin keinoin ni aletaa sitte näyttelemäl korjaamaa omaa peliesitystä... tai vaihtoehtosest sikomaa ja levittelemää käsii! hyvänä esimerkkinä tästä kaikkien muistama Tottin tarjoama "suihku"! Sapettaa niin vietäväst,et akkojen joukkue on miesten kisoissa

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu