Otsikossahan se.. minulla 3 päevä heinäkuuta. :P
Vastaukset 28
mulla o 1.7.
- rapurouva
Tulloopi vielä paremmalla puolella kolmeakymmentä taas vuosi lissää 11.7. :)
mutta tänäänhä sulla o synttärit ONNEKSI OLKOON (itte juhlin 10 päivää eilen lopetin "synttärijuhlst") että pistäs paremmaksi ;)
- mullapa
tulla törräyttellöö lissee vuosija viijes päevä;)
- niinhä se
tekköö miullaki...siis viijes päevä;op
- aikainen rapu
perjantaina 23.6
- wa_
Tänään oli minulla :)
- Juhannus rapu
..synttärit
- On tänään
synttärit! :)
- Jenkkirapu
USA:n kans täs on vanhennuttu "käsi kädes" Eli huomenna täyttyy tasaluku!!!
- -Jokke-
on synttärit 30.6
- -monza-
Mulla synttärit 12.7 ja kovasti odotan et pääsis niitä juhlimaan!!onko muita ko. päivänä syntyneitä?
- HEINIS78
MULLA SYNTTÄRIT MYÖS HEINÄKUUN 3.PVÄ JA VUONNA 78 OLEN SYNTYNYT.
- syntynyt
20.7, akkain viikolla. ja molemmat nimpparit vielä lähipäivinä.
- lothos
Mulla synttärit 22.7
- JenniNennin
Tuli 18 vuotta täyteen \o/
- Kahelinaikkonen
ja 25vee... aarg
- rapunen
itselläni 4.7. Veljelläni, joka myöskin on rapu 14.7.
- Rapua
ainakaan jolla olis nimipäivä ja syntymäpäivä samana pvänä kun mulla eli 19.07 mutta vanhemmat sanoneet että nimen valinta ratkaistiin sovussa siten ja tytyväinen olen nimeeni:)
- -Piitu77-
Rapua kirjoitti:
ainakaan jolla olis nimipäivä ja syntymäpäivä samana pvänä kun mulla eli 19.07 mutta vanhemmat sanoneet että nimen valinta ratkaistiin sovussa siten ja tytyväinen olen nimeeni:)
Mulla on 9.7 syntsät... Harmi ku en syntyny kahta päivää aiemmin olis ollu 7.7.77
- rapurapurallaa
Ei muuta kun juhlitaan rankasti..
- Ceesku
15.7.
- kenellään
18.7?? (-79)
- Cancer-63
päivä..
- Anonyymi
12.7.-80 olen syntynyt. Tänä vuonna tulee 40 vuotta täyteen.
- Anonyymi
Millon onmun?
- Anonyymi
Mul on 9.4
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 53897
Muistatko Mikkelin panttivankidraaman?
Uusi draamasarja järkyttävästä tapauksesta on tulossa. Tositapahtumiin perustuva sarja ammentaa vuoden 1986 Mikkelin pan64647- 55640
Iäkäs Jämsäläinen mies kuoli poliisiautoon matkalla Jyväskylän putkaan
Iäkäs vanhus humalassa niin huonossa kunnossa, ettei pystynyt huolehtimaan itsestään niin ainoa apu sillä hetkellä oli43572Olen luovuttanut
Välimme menivät niin pahasti solmuun, ettei niitä voi enää korjata. On aika jatkaa elämässä eteenpäin. Toivon sulle kaik31542En välitä sinusta yhtään
Olet pelkkä itsestään liikoja luuleva ämmä. Kierrän sinut kaukaa nyt ja aina. Olit mulle pelkkä lelu vaan.32508Ernest Lawson täräytti erikoisen heiton TTK-lehdistötilaisuudessa: " Onko tässä tarkoituksena...?"
Ernest Lawson esitteli uudet TTK-tähtioppilaat ja opettajat torstaina 6.8. lehdistölle. Tulevalla kaudella on yksi hausk5503- 75457
- 37436
- 33425