helsingin gay-pride paraatissa anaalitarkastuslippuja!!!!

mannerheimintien gay-pride paraatissa jaettiin tänään humoristisia lennäkkejä joissa pyydettiin nimiä adressiin jotta armeijasta tuttua "perserassausta" ei poistettaisi naton tai palkka-armeijan myötä. siinä taas teille yksi todiste rektiksen kieltäjät!!!
1225
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

tämän provon kirjoittaja itsekin ruskean reiän ritari kun on osallistunut gay paraateihin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


siinä teille kirjoitti:

mannerheimintien gay-pride paraatissa jaettiin tänään humoristisia lennäkkejä joissa pyydettiin nimiä adressiin jotta armeijasta tuttua "perserassausta" ei poistettaisi naton tai palkka-armeijan myötä. siinä taas teille yksi todiste rektiksen kieltäjät!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu