antilla tulee kaks levyä!!! esim rovaniemi ja new yorg !!!!
antti tuisku
3
379
Vastaukset
- kuulemma tulee.
Olis kiva saada selvyys siihen,et onko tuplalevy vai kaks erillistä levyä,jotka kuiteski ilmestyvät samana päivänä.No,oli miten oli,levyt tulee hankittua jokatapauksessa.
- tyttöööhh
Must on vähän yliampuvaa laittaa New York levyn nimeks, merkitsikö se reilun viikon mittainen matka Antille niin paljon, että levykin pitää oikein nimetä sen mukaan? No mutta, New York -levystä tulee se tanssilevy. Rovaniemi -levys on sit sitä rauhallisempaa tietääkseni, koska eihän Rovaniemi mikää bilekaupunki oo. Must on kyl vähän tyhmät levyn nimet.. Ja jotain on keskusteltu jostain Rovaniemi-New Yorkist, (kummankin levyn, tuplalevyn, yhteisnimi..) joka nimenä kuulostaa aika naurettavalta. Mutta kun saatiin tietää et toinen on tanssilevy (New York) ja toine rauhallisempi (Rovaniemi) nii tuli sentäs jotai järkee tähänki soppaan.
Toivottavasti siit tulee tupla-albumi, tyhmää rahastusta on myydä kaksi samoihin aikoihin ilmestyvää levyä erillisinä!- vitun
rahastusta se on,ku jokainen voi ihan itse omassa mielessään päättää ostaako vai onko ostamatta.Ketään ei pakoteta,vaan jokainen tekee oman valinnan.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Martinan uusi poikakaveri
Sielläpä se sitten on. Instastoorissa pienissä speedoissa retkottaa uusin kulta Martinan kanssa. Oikein sydämiä laitettu2063230Suomessa helteet ylittää vasta +30 astetta.
Etelä-Euroopassa on mitattu yli +40 asteen lämpötiloja. Lähi-Idässä +50 on ylitetty useasti Lämpöennätykset rikkoutuva2391620Laita mulle viesti!!
Laita viesti mesen (Facebook) kautta. Haluan keskustella mutta sinun ehdoilla en halua häiriköidä tms. Yhä välitän sinus951472- 921389
Vanhemmalle naiselle
alkuperäiseltä kirjoittajalta. On olemassa myös se toinen joka tarkoituksella käyttää samaa otsikkoa. Ihan sama kunhan e461344Fazer perustaa 400 miljoonan suklaatehtaan Lahteen
No eipä ihme miksi ovat kolminkertaistaneen suklaalevyjensä hinnan. Nehän on alkaneet keräämään rahaa tehdasta varten.1581259Ajattelen sinua tänäkin iltana
Olet huippuihana❤️ Ajattelen sinua jatkuvasti. Toivottavasti tapaamme pian. En malttaisi odottaa, mutta odotan kuitenkin121188Ökyrikkaat Fazerit saivat 20 MILJOONAA veronmaksajien varallisuutta!
"Yle uutisoi viime viikolla, että Business Finland on myöntänyt Fazerille noin 20 miljoonaa euroa investointitukea. Faze1231019Miehelle...
Oliko kaikki mökötus sen arvoista? Ei mukavalta tuntunut, kun aloit hiljaisesti osoittaa mieltä ja kohtelit välinpitämät89932Tuntuu liian hankalalta
Lähettää sulle viesti. Tarvitsen apuasi ottaa koppi tilanteesta. Miehelle meni.47829