Tilataksit

Tilatkaa ne 8h kyydit jostain muualta kuin Kovaselta!Katsokaa joku firma netistä. Saatte parempaa palvelua.Rahoille vastinetta.
4805
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

boikkottiin??????????

Äänestä

Muutaman kerran olen Kovasen pirssillä matkustanut je ei kyllä ole ollut mitään valittamista.
Autot ovat olleen siistejä (uusia kai) ja kuskit asiallisesti pukeutuneita ja kohteliaita.

Äänestä
  • jos se näin helppoa ja ilmaista on....

    Äänestä

  • Ei ole mullakaan valittamista kyydistä, vaikka ammattini takia seuraankin tarkemmin liikennekäyttäytymistä. Tänä vuonna olemme käyttäneet kahdesti K:n autoja ja molemmilla kerroilla kuljettaja oli kohtelias, nosti tavarat kyytiin ja pois, tuli ulos avaamaan oven, ajoi rauhallisesti nopeusrajoituksia noudattaen(!).

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Customer kirjoitti:

Tilatkaa ne 8h kyydit jostain muualta kuin Kovaselta!Katsokaa joku firma netistä. Saatte parempaa palvelua.Rahoille vastinetta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu