Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Peppukarvat

Mä jatkan höyläystä häpyhuulista taaksepäin niin pitkälle, että en itse enää näe karvaa. Peräaukon ympärillä oleva karva ei mua sen kummemmin häiritse, mutta sen TAKANA oleva karva kylläkin! Miltäköhän miehestä tuntuu katsella (takaapäin tullessa) sellaista peppuvaosta kasvavaa karvatupsua... Kertokaa, naiset, ajeletteko karvanne sieltäkin. MITEN? Kiitos!
118415
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

Jatka höylällä taaksepäin kättä venyttäen,vaikka et kaikkea näekkään tulee melko siisti,niin voit ottaa selkäpuolelta höylällä vastaa siitä vaosta,ymmärsitkö? Miehenä olen ajellut näin ilman haavoja,ja siisti on.

Äänestä
  • Menen kokeilemaan nyt.

    Äänestä

ja käy sen eteen istumaan, levitä jalkas ja paas höyläten

Äänestä

...tai pyydä et poikakaveri ajelee ne...menee kivasta esileikistä...

Äänestä
  • "hei ajaisiks mun peppukarvat? =)=)=)=)=) :):)"

    Äänestä

  • -.- kirjoitti:

    "hei ajaisiks mun peppukarvat? =)=)=)=)=) :):)"

    Ja nautinnolla sen tekisin ja lopuksi ottaisin.

    Äänestä

hei! mullaki on ja ketään ei ikinä oo häirinny!!
jos jotain häiritsee olkoon ilman eiks nii?!?

Äänestä
  • Siis mitä ilman saa olla, jos karvat häiritsee. Eikös se saaminen ja antaminen olekkaan molemminpuolista.

    Äänestä

  • ollankko vai eikö kirjoitti:

    Siis mitä ilman saa olla, jos karvat häiritsee. Eikös se saaminen ja antaminen olekkaan molemminpuolista.

    no ilman pimppaa tietenkin. juntti

    Äänestä

Miehestäsi varmaan tuntuu, kuin hän olisi miehen kanssa sängyssä. Jos hän on vahingossa kerran kurkannut karvaista peppuasi, niin älä murehdi, hän pitää varmasti huolen siitä että ei enää katso.

Äänestä

Tee niin kuin mekin,sheivaatte toisenne.Siitä saa ihanaa nautintoa molemmat.Minä jätän naiselleni ihanan kiitoradan,eli pyllykarvatkin pois.Multa lähtee palleista karvat pois ja pyllyn takaosaan naiseni jättää pienen tupsun. Ps:pallit on kuulemma kivempi ottaa suuhun,kun niissä ei ole karvoja!

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Miten? kirjoitti:

Mä jatkan höyläystä häpyhuulista taaksepäin niin pitkälle, että en itse enää näe karvaa. Peräaukon ympärillä oleva karva ei mua sen kummemmin häiritse, mutta sen TAKANA oleva karva kylläkin! Miltäköhän miehestä tuntuu katsella (takaapäin tullessa) sellaista peppuvaosta kasvavaa karvatupsua... Kertokaa, naiset, ajeletteko karvanne sieltäkin. MITEN? Kiitos!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu