Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Asentoja!!!

Minkälaisia asentoja te käytätte kun minun pitäisi saada vähän inspaa.
57597
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat
  • aika hyviä ja havainnollisia :-)

    Äänestä

  • kokeilemaan kirjoitti:

    aika hyviä ja havainnollisia :-)

    niitä keksitään/kokeillaan!

    Äänestä

  • Jos vaimo ei tykkää takaapäin, niin yhtä hyvä ja molemmille miellyttävä on kylkiasento. Tiedäthän, miten tajuton laitetaan. Vaimo saa valita, kummalla kyljellä haluaa. Naisen alempi jalka suorassa ja ylempi koukussa. Mies polvillaan siihen, joten laa molemmat kiihottavat lisäbonukset: miehen peffa ja kivekset saa lämpöä siitä suorasta jalasta ja mahapuoli naisen ylemmästä perspuoliskosta. Ja vielä siitä pääsee syvällekin. Naisen taas on kevyt olla ja voi nauttia.
    KOKEILEMAAN NYT SIELTÄ KONEEN ÄÄRESTÄ.
    Minäkin menisin, mutta vaimo matkoilla.

    Äänestä

Korvan takaa kerien on paras, äläkä unohda ottaa pohkeita mukaan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Niiny88 kirjoitti:

Minkälaisia asentoja te käytätte kun minun pitäisi saada vähän inspaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu