Uusi Clubi Kokkolan Sydämmessä

Koivuhaassa Pet Shop Boyssit kantoivat soffaa entisiin ketun tiloihin, paikan nimi näytti olevan Fifty-Sixty. Koska juhlitaan avajaisia ja kumotaan cosmopolitaneja ?
41642
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Ei mahdu kahta ämmää, eikö koulussa opetettu?

Äänestä
  • kuka paska tuo on,joka huomauttelee kaikkien kirjoituksista,me toiset kyllä ymmärretään,vaikka olis sinne päin kirjoitettu.ÄLÄ LUE ENÄÄN MITÄÄN NÄILTÄ PALSTOILTA!

    Äänestä

pilkunnussija päivystää kaiken aikaa.

Äänestä

15.7 on avajaiset,tervetuloa kaikki.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Ulffi kirjoitti:

Koivuhaassa Pet Shop Boyssit kantoivat soffaa entisiin ketun tiloihin, paikan nimi näytti olevan Fifty-Sixty. Koska juhlitaan avajaisia ja kumotaan cosmopolitaneja ?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu