tuolla että leijonalle pitää antaa aikaa ihmissuhde jutuissa pitääkö se paikkaansa??mulla on tämmonen tilanne että oon yhden leijonan (miehen) perään ollu jo pidemmän aikaa ja se sano että mun pitää antaa sille aikaa..tarviiko se oikeasti aikaa ja jos tarvii niin minkä takia??aikaa on jo kulunu jonki aikaa,ollaan nähty ja puhuttu,mutta en tiiä oikeen sen tunteista mua kohtaan..kuinka useasti leijona hakee vaan sänkyseuraa eikä sen enempää??kun tämä näyttää siltä että sen jälkeen se ei oo kuitenkaan unohtanu mua sillä tavalla että tulee olo "ja tämä oli sitte tässä,en tarvi muuta."mikä tämä mun tilanne nyt oikeen on?se ite on sanonnu että ei ollu pelkästään sen perässä.. kertokaas mielipiteenne.
joku kirjotti...
leijonaan ihastunu
2
615
Vastaukset
- pablo83
AINA...LEIJONAMIEHELLE SEKSI KAUNIIN NAISEN KANSSA ON YHTÄ TÄRKEETÄ KUIN HYVÄ RUOKA..
- kyllä sitä
aikaa voipi tarvita. ja muista aina että leijona rakastaa kehuja.
et oo sitte suoraan kysyny tai jutellu sen kanssa siitä ajasta ja muusta mikä mieltäs kaihertaa? ja silleen että se todella tajuaa että sä olet valmis sen kans enempäänkin ja että ne vastaukset on sulle oikeesti tärkeitä. muista edelleen että leijona rakastaa ihailua.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
"Miko Bergbom, miksi euron bensa maksaa kaksi euroa?"
Valtakunnan suurin kaupallinen porvarimediakin kyselee nyt miksi perussuomalaisset ovat rikkoneet tärkeimmän vaalilupauk525416Olen Päivi Räsäsen puolella
En oe uskovainen enkä kristillisdemograattikaan mutta onhan tuo naurettavaa laittaa Päivi syylliseksi omasta mielipit5873472SDP: "On hyvä että bensiinin hinta nousee"
Suurin oppositiopuolue SDP on mielissään siitä, että bensan hinta nousee suomalaisille. https://www.iltalehti.fi/polit842919Nuhteettomia edustajia
Korkein oikeus tuomitsi Päivi Räsäsen kiihottamisesta kansanryhmää vastaan Kansanedustaja Päivi Räsästä (kd.) vastaan no2712719"Mieheksi ja naiseksi hän heidät loi."
Räsäsen tuomio on iso harppaus woke-valtioksi. – Tässä maassa on nyt selvästi kiellettyjä sanoja ja ajatusrikoksia. –961810Päivi Räsänen tuomittiin rikoksesta...
...kiihottamisesta kansanryhmää vastaan. Tuskin tajuaa silti vieläkään, että raamattu ei ole lakikirja. https://yle.fi/a6571730Korkein oikeus antaa Räsäselle vastauksen klo 9. Varmaan vapautus
Miten veikkaat että Päiville käypi? Päivi pitää lehdistökonferenssin klo 9.30. Koko media on läsnä. 7 v taistelu on ohii4851424Mistä ihmeestä sitä viirasi?
Oliko tuo Timo Kalima hyvä silmälääkäri? Mikähän hänen silmiinsä osui kun piti mennä tuollaista tekemään. Kaikki näytti141301Partamies hoi!
En aio häiritä jos on mukavampi olla hiljaa tai jos siellä kaukana sinun paikkakunnalla on jo joku hoito. Miten olisi re221248Meneekö Nanna Karalahden jumppafirma konkurssiin?
Loppuiko rahat Jeren pidätyksen myötä? Karita Tykkä hakee saataviaan lähes 60 000 e Että semmosta . . .183917