Linda Lampenius

Kylläpä Linda näyttää nykyisin kulahtaneelta, tukkakin on kuin ohutta seittiä.
41106
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

sillei varmaan oo just ny fyrkkaa laittaa uusii jatkeita, ainahan sil kuitenki tekofleida on ollu, päänahka paistaa vaan

Äänestä

kulahtanut kalukukkaro - vuohennahkaa..

Äänestä
  • Ovat morkkaajatkin kulahtaneita pekalon imut-
    tajia.

    Äänestä

  • Kulahtaneet kirjoitti:

    Ovat morkkaajatkin kulahtaneita pekalon imut-
    tajia.

    ai sillä on peruukki, hiustenpidennyksen tiesinkin ja värjäykset lukuisat jotka kampaajan mukaan ohentaneet tukan ohueksi katkeilevaksi. Mutta että peruukki sitä en ollut kuullutkaan.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


kulahtanut kirjoitti:

Kylläpä Linda näyttää nykyisin kulahtaneelta, tukkakin on kuin ohutta seittiä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu