Miedot huumeet laillisiksi

Käykää äänestämässä.
http://www.nationalgeographic-suomi.com/
5403
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Voi olla, jopa että julkaisevat lehdessä tuloksia ja päättäjätkin huomaavat kansan tahdon.

Koska päättäjien tehtävähän on noudattaa kansan tahtoa ja kosiskella äänestäjiä miellyttämällä enemmistöä.

Äänestä
  • Enemmän vain ääniä niin päättäjät näkevät kansan tahdon.

    Äänestä

Kieltolaki on hauskempaa, kun pössyttelijät uikuttavat laillistamisen perään.

Äänestä
  • ...Ihan vain että tekopyhät tuulipuku-Tuulat kauhistelevat tuloksia...

    Äänestä

Jos kannabis laillistettais niin ehkä "kovien" huumeiden käyttö laskis

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Äänestäkää ja vaikuttakaa kirjoitti:

Käykää äänestämässä.
http://www.nationalgeographic-suomi.com/

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu