Majoituspaikkoja Italia länsirannikko

Autolla perheen kanssa matkoilla;Olisiko neuvoa edullisia ja kuitenkin hyvätasoisia majoituspaikkoja länsirannikolla La Spezia-Genova-Torino.
1483
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Yleisesti ottaen Ligurian rannikko on parasta Italiaa,mutta myös kalleinta.Olimme juuri Rapallossa, siellä 3 tähden hotelli Italia e Lido, 120e yö, iso upea huone aivan rantaviivassa, 1.kerroksessa isot huoneet,joissa parveke=terassi!
Parkkipaikka aivan hotlan oven edessä,jos on tilaa.
Löytyy venere.com-sivuilta. San Margerita delle ligure hyvä kaupunki,jossa kivat rannatkin.
Paikanpäällä saa turisti-infosta huoneita! Bon viaggio!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tiedustelen kirjoitti:

Autolla perheen kanssa matkoilla;Olisiko neuvoa edullisia ja kuitenkin hyvätasoisia majoituspaikkoja länsirannikolla La Spezia-Genova-Torino.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu