Lääkkikseen peruutuspaikalta

Onko mahdollista saada lääkkiksestä peruutuspaikka, jos ei päässyt muualle?
51252
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

On mahdollista vain siinä tapauksessa, että olet varasijalla. Muuten ei.

Äänestä
  • ottavat paikan vastaan. Se ei varmaan oo paikka johon haetaan ihan muuten vaan...

    Äänestä

Mikä toi "lääkkis" on ? Lääkiksen kyllä tiedän...

Äänestä

Provohan tuon aloituksen on pakko olla, ei ketäään noin helvetin tyhmä voi olla. Ilmeisesti aloittaja on joku katkera joka ei taaskaan päässyt lääkikseen. Että ihan niin kuin lääkis olisi joku ammattikoulu, johon pääsee sitten kun mualle ei pääse?!?!?!!? muhahhahahhah!! Ps. Kannattaa treenata äidinkielen taitoja "kyseliJä".

Äänestä

Kuinka joku voi ottaa tuon aloituksen vähääkään tosissaan?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kyseliä kirjoitti:

Onko mahdollista saada lääkkiksestä peruutuspaikka, jos ei päässyt muualle?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu