Tälläkin palstalla on asiantuntijoita, joilla ei asiasta mitään kokemusta... Kirjoitan kuitenkin oman kokemuksen asiallisten ihmisten luettavaksi. Olemme vaimon kanssa nautiskelleet seksistä monin tavoin, mutta anaali ei ole kuulunut muuhun kuin fantasiointiin kunnes päivänä muutamana puoliso halusikin myös b-rappuun muutakin kuin sormen... Liukkaria reilusti, varoen sisään ja nautinto oli molemmille suuri. Ei ollut likaista, ei tehnyt kipeää. Mukava kokemus, mutta sanoisin, että joskus voisi taas uudelleen, muttei kovin usein. Vain "erikoistilanteissa" ja mausteeksi, sillä normaali seksi kuitenkin yhtä nautinnollista ellei nautinnollisempaakin. Tämä meidän kokemuksemme.
Mukava kokemus
ukkomies
65321
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Ei ehkä kaikkien mielest kuitenkaan niin miellyttävä kokemus. Mut joo.. mä ainakaan menis kokeilemaan :D Ei kiihota mua tollaset peppu jutut xD
No jostain kumman syystä täällä kuitenkin pyörit ja viitsit vielä kommentoidakkin..?!
Mitä se sulle kuuluu missä mä pyörin?? Kait täällä saa käydä ihan kuka vaan kommentoimassa ihan mihin ite tykkää!!??
mistä sinä tykkäät kuitenkin! :-)
Niin kävi meilläkin. Pikku hiljaa alkoi kiinnostaa molempia ja lopulta oli vaimo, joka sitä pyysi. Molemmat nautti, vaimo ilmeisesti jopa minua enemmän. Ei ollut likaista, eikä sattunut. Nyt puuhaillaan silloin tällöin "extrana".
Ne jotka ei oo kokeillut, luulee et se on jotenki likaista tai homojen hommaa tms. Mut ei se oo. T: Umpiheteromies, joka säännöllisesti harjoittaa anaaliseksiä tyttöystävänsä kanssa