Mitä tarkoittaa?

?????????????

"I suddenly had a vision which I felt had taken place in your early childhood. At that time, in the close circle of your family, a certain person was terribly jealous of someone who was very dear to you, and you have felt it unconsciously but deeply."

"This jealous person has probably, without really meaning to, brought with such a strong hate waves extremely negative, dangerous for the person so close to you. The effect is that you have been seriously polluted in spite of you by this radiation of harmful negative waves."


Olisiko täällä joku niin ystävällinen ihminen, että suomentaisi minulle nuo ylläolevat pätkät? Edes pääpiirteittäin... Sen verran ymmärsin, että kateellisuuteen se taitaa jotenkin liittyä.

2

658

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • jeps

      Näin yllättäen näyn, joka oli ehkäpä tapahtunut aikaisessa lapsuudessasi. Tuolloin perheesi lähipiirissä eräs henkilö oli erittäin kateellinen henkilölle, joka oli erittäin rakas sinulle. Sinä olet tuntenut sen alitajuitaisesti, mutta syvästi (siis ilmeisesti sen kateuden tunteen, jota joku henkilö koki sinulle rakasta henkilöä kohtaan).

      Tämä kateellinen henkilö on tiedostamattaan tuonut erittäin negatiivisen aallon sinun läheisellesi (kadehditulle) henkilölle, minkä seuraus puolestaan on, että olet itse saastunut säteileville huonoille energia-aalloille.

      • kiitokset

        käännöksestä.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Petteri Orpo on satusetä

      Väittää että työllisyys on Suomessa samalla tasolla kuin hallituksen aloittaessa kesällä 2023. Fakta on, että työllisi
      Maailman menoa
      42
      2998
    2. Kauppalehti - Törkeä skandaali paljastui: Espanja käytti EU-rahoja ihan muuhun kuin piti

      Espanja on käyttänyt miljardeja euroja EU:n elpymisavustuksia eläkkeisiin ja sosiaalimenoihin – ja pyytää lisää. Espanj
      Maailman menoa
      87
      2906
    3. SDP pelastaa uppoavan Suomen

      2027 kun SDP voittaa ylivoimaisesti vaalit alkaa Suomen uusi raju syöksy kohti täystyöllisyyttä ja turvallisempaa yhteis
      Maailman menoa
      160
      2812
    4. Jopa Espanjassa talous kasvaa, Purra vain irvistelee

      Huomaa kuinka Purra on Suomen historian huonoin miniseteri, joka ei ole saanut aikaiseksi kuin tuhoa, Siis jopa vasemmis
      Maailman menoa
      201
      2105
    5. Minkä ikäinen

      on kaipaamasi ihminen? Minä vuonna syntynyt?
      Ikävä
      112
      1978
    6. Orpo ja Purra, käykää hakemassa oppia Espanjasta

      Espanja on näyttänyt kuinka kova työttömyys nujerretaan ja saadaan maan talous palautettua nousu-uralle. Ei ole häpeä kä
      Maailman menoa
      15
      1963
    7. Jääkiekon MM:t pitää siirtää MTV:ltä Ylelle

      Persuille ikäviä uutisia taas. . Valtioneuvoston asetuksen mukaan MM-kisat kuuluvat kansallisesti merkittäviin tapahtumi
      Maailman menoa
      50
      1579
    8. Tsemii Pete ja Linda! Tässä tärkeät kellonajat Euroviisut-viikon ohjelmista tv:ssä!

      Euroviisut järjestetään Wienissä Itävallassa 12.-16. toukokuuta. Tsemii Pete ja Linda kisaan! Vetäkää Suomelle voitto Li
      Euroviisut
      37
      1564
    9. Raiskaukset loppumaan?

      Onko kenelläkään tiedossaan tuloksellisia keinoja saada väkisinmakaaminen loppumaan tai edes vähenemään? Lainsäädännön
      Sinkut
      370
      1421
    10. Gallup! Mitä kirjainta kaipaat ja rakastat?

      Etunimen eka kirjain? Aloitan V
      Ikävä
      87
      1061
    Aihe