Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Metsässä

Kerran menin tyttöystävän kanssa naimaan metsään, niin mentiin vain syvälle metsään, ettei muita ihmisiä näkyisi ja löysimme sopivan tasaisen paikan siihen laitettiin peite ja aloitettiin.

PS:Suosittelen
2891
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Tjaah!Hei kiitos tarjouksesta...Onko se sun muijas nätti;?

Äänestä

Olen kokeillut myös.. Ja todella mukavaa oli... Voin myös suositella ulkosalla rakastelua... =)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


mies kirjoitti:

Kerran menin tyttöystävän kanssa naimaan metsään, niin mentiin vain syvälle metsään, ettei muita ihmisiä näkyisi ja löysimme sopivan tasaisen paikan siihen laitettiin peite ja aloitettiin.

PS:Suosittelen

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu