Cöpenick keskustelee

Alla olevassa capt. cöpenick viestiketjun viisi vastausviestiä on rakkaan kapteenimme kirjoittamia. Ei taas oikein lähtenyt kulkemaan c.c.? Köppe ruostuu samaa tahtia kuin Halosen dementia pahenee.
281
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Mutta vielä ennustajakin... Mutta onhan se kauheata KUN JOKU puolustaa Halosta....

Äänestä

Outoja repliikkejä ja objekteja, jotka eivät oikein sovi millään yhteen. Kuin reväisty jostain sanakirjasta tai keräillystä sitaattikokoelmasta.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


itsensä kanssa kirjoitti:

Alla olevassa capt. cöpenick viestiketjun viisi vastausviestiä on rakkaan kapteenimme kirjoittamia. Ei taas oikein lähtenyt kulkemaan c.c.? Köppe ruostuu samaa tahtia kuin Halosen dementia pahenee.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu