Väyrynen tulee ja otaa johdon

kokoomukseen omien vapaamuurareidensa luokse
388
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

P.S Neuvostoliittoa ei enää ole

Äänestä
  • Timo Soinin nenään - ja taas pelittää.

    Äänestä

...eläkevuosistaan ja kirjoitella sitten jotakin
pan-eurooppalaisuuden muistohistoriikkeja samaten kuin hän sai aikoinaan aktiivipoliitikkovuosinaan rauhassa hoidella ja touhuat niitten Suomen ulkosuhteitten kanssa.

Tuskin kukaan häneltä nyt enää mitään odottaa saatikka vaatii, jos nyt on koskaan kukaan häneltä mitään sen kummempia urotekoja odottanukaan.

Hän varmaan kaikenkaikkiaan edustaa siististi ja huomaamattomasti EU-parlamentin istuntosaliin hyllytettyä keskisverto-eu-kansanedustajaa hyvin;
poissa silmistä poissa mielestä.

Pystyykö hän ylipäätään edes ärsyttämään ja raivostuttamaan enää ketään kotimaassa.

Epäilen tai mistä sitä tietää, vaikka olisi vielä hyvässäkin vedossa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


nahjukset saa mennä kirjoitti:

kokoomukseen omien vapaamuurareidensa luokse

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu