en koskaa saanu orgasmia

kanssas. onneksi. kannattaisko miettiä sitä ja mene itsees. tätä piparia et tuu enää ikinä saamaan.
71156
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

oo vielä sun kanssas mitään ees tehnykkää vielä. Koskettanukkaa vielä. Yhtään organismias.

Äänestä

parempi nyt ? :):) - Pölö.

Äänestä

mutta omat kädet on hyvät. ;)

Äänestä
  • Paitsi että sait ja monesti saitkin. Kannattais olla realisti eikä optimisti.

    Äänestä

  • tyttönen. kirjoitti:

    Paitsi että sait ja monesti saitkin. Kannattais olla realisti eikä optimisti.

    olettepas te kivoja toisillenne, miksi nähdä vaivaa ja tulla tänne kertomaan tollasia.?
    Kyllä sen huomaa jos vastakumppani saa orgasmin, minä ainakin huomasin...mutta ainahan voi tehdä toiselle pahan mielen =)

    Äänestä

tuolla kerrosta ylempänä keskusteluissa...

Äänestä

Kuka nyt piparia haluaa, kun voi saada pilluakin :D

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tyttönen. kirjoitti:

kanssas. onneksi. kannattaisko miettiä sitä ja mene itsees. tätä piparia et tuu enää ikinä saamaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu