Elokuu-syyskuu lomamatka eurooppaan

En ole juurikaan matkustellut,joten haluaisin puhtaasti seuraa ja ns.opasta matkalle. En hae mitään seikkailua sinänsä,kaveruutta ja kemian toimisuutta tietty odotan meillä olevan. Olisiko ketään, joka voisi viettää pitkän vkl lomaa, samaa ikäluokkaa olevan kuin minä?
1728
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

väärälle palstalle?Miten sinun tarina liittyy lomaosakkeisiin? Sinulle löytyy omakin palsta "lomaseuraa", kirjoita sinne.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


nainen -62 kirjoitti:

En ole juurikaan matkustellut,joten haluaisin puhtaasti seuraa ja ns.opasta matkalle. En hae mitään seikkailua sinänsä,kaveruutta ja kemian toimisuutta tietty odotan meillä olevan. Olisiko ketään, joka voisi viettää pitkän vkl lomaa, samaa ikäluokkaa olevan kuin minä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu