Mitä ihmettä!?!

Mistä ihmeestä nää homo jutut oikeen syntyy?!! Aivan naurettavaa! Suomalaiset osaa kyl olla niin katkeria ja kateellisia jos jollakin toisella menee hyvin. Luonnollisesti pitää sit keksiä jotain mollaamisen aihetta. Koittakaa nyt hyvät ihmiset kasvaa!!! Kateellisten panettelua.
2570
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

mitä keksit tähän liittyy.....tai keksiminen

Äänestä

nää ihmiset tulee, ketkä ei siedä yhtään kritiikkiä (edes muihin kohdistuvaa), vaan aina alkaa selittää kateudesta?

se o melekosen lapsellinen ajatus, että jos ei jostain pidä, niin olis kateellinen.

varmaan jos kymmenen vuotta sitten joku ois sanon sulle et sillänpää on homo, ni oisit vastan et "sä oot vaa kateellinen".

way to go ja sillälailla!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Öhkö26 kirjoitti:

Mistä ihmeestä nää homo jutut oikeen syntyy?!! Aivan naurettavaa! Suomalaiset osaa kyl olla niin katkeria ja kateellisia jos jollakin toisella menee hyvin. Luonnollisesti pitää sit keksiä jotain mollaamisen aihetta. Koittakaa nyt hyvät ihmiset kasvaa!!! Kateellisten panettelua.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu