voiko nämä olla ilmaisia?

Onkohan nämä tosiaan ilmaisia, kun hintaa ei näy missään?


http://www.asuntomessuopas.fi/tilausform.aspx?lomake=2
4452
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

.. mut mä ainakin tilasin. Kun ei valinnut mitään ja painoi jatka tuli ilmoitus, että valitse ainakin toinen ESITE. Joten luulen, että on ilmaisia. Tosin jossei ole, niin eipä hintaakaan missään ole, joten ei muuta kun valitusta ja palautusta kehiin.

Äänestä
  • voi olla joku "yksityisyrittäjä " asialla, eihän tuolta selviä kenelle tietomme menevät,

    Äänestä

  • Minnekähän sitä nyt pitäisi sitten valittaa, lasku tuli ainakin mulle kirjan mukana.

    Äänestä

vitun urpot! siinähän on ihan selvästi hinta siinä alapuolella 27 euroa postikulut!?!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


uskaltaako tilata kirjoitti:

Onkohan nämä tosiaan ilmaisia, kun hintaa ei näy missään?


http://www.asuntomessuopas.fi/tilausform.aspx?lomake=2

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu