Eipä ole demarien ajojahdit ja valheet tehonneet

oikeat asiat, vaikka kuinka yritätte valehdella.

Matti on parempi kaikessa mitä Lipponen oli.

Hyvä Matti.

Hyvä Keskusta.
4192
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

oikeaa asiaa puhut, valheet kumoutuu.

Mikko on parempi kaikessa mitä Martti TT oli.

Hyvä Mikko.

Hyvä Keksusta.

Äänestä

Ei Heinäluoma turhia kehu. Oli näin ulkomailla kuullut.

Äänestä

Jatkais vain niitten linnunpönttöjen tekemistä. Paremmin se siihen sopisi.

Äänestä
  • Vaikutat itse luupäältä.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kyllä kansa tietää kirjoitti:

oikeat asiat, vaikka kuinka yritätte valehdella.

Matti on parempi kaikessa mitä Lipponen oli.

Hyvä Matti.

Hyvä Keskusta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu