Kovuutta

Minun mielestäni jokerit tarvitsisi jonkun kovan jätkän rosteriin muutenhan me otetaan hifkiltä ihan turpaan kun sielä noita tuntuu rittävän
5422
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Hifkillä kovuutta?!?

Heh heh.... Nielikäinen, Järvinen, Petrell, Pikkarainen, Schnabel? Buahahaaaaaa! Vittu, nää pellet on neitejä!!!

Hifkin pojat on vitsi!!

Äänestä
  • meillä on schnabel lostedt nielikäinen petrell pikkarainen jne... nii ja ketäs teillä on, joku vitun kanki joka ei osaa mitää. Nii ja onhan teillä tietenkin kova poika hirso. tollast saatanan nyhveröä ei oltais kateltukkaa.

    Äänestä

  • hifk90 kirjoitti:

    meillä on schnabel lostedt nielikäinen petrell pikkarainen jne... nii ja ketäs teillä on, joku vitun kanki joka ei osaa mitää. Nii ja onhan teillä tietenkin kova poika hirso. tollast saatanan nyhveröä ei oltais kateltukkaa.

    Meillä Jokereissa on 4 vapaata paikkaa ulkomaalaisille!

    Meidän Shedden kyllä hankkii Pohjois-Amerikasta fyysistä kaveria rosteriin jos on tarvetta!

    Katellaan 14 syyskuuta kun kausi alkaa!!

    Äänestä

nii kyllähän shedden hankkii teille hyvät vahvistukset

Äänestä
  • Sheddenillä on paremmat resurssit Jokereissa hankkia pelaajia kuin Hifkissä oli!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


ssssa kirjoitti:

Minun mielestäni jokerit tarvitsisi jonkun kovan jätkän rosteriin muutenhan me otetaan hifkiltä ihan turpaan kun sielä noita tuntuu rittävän

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu