Ninni näyttää transulta

...mutta ei sille voi mitään. Tyttö-parka näyttää meikatulta mieheltä tässä kuvassa, jonka perusteella ihmiset äänestävät suosikkiaan.


http://www.missosology.org/missuniverse06/mu06candidates.html

Noin jykevillä leukaperillä ei pärjää kaunottarien kanssa. Jaiks!

Btw, samoilla sivuilla on myös suosikkiäänestys. Onpa kumma, mutta Ninni ei saanut tätä ääntä...
8761
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Ninni ei niin kovin naisellinen ole, mutta en nyt sanoisi että transultakaan näyttää. Irlannin missi on myös vähän samantyyppinen, ehkä vielä enemmän "transun" näköinen.

Äänestä
  • kumma kyllä.

    Äänestä

Ninni on kyllä aikas hyvän näköinen köllykkä, toivon pelkkää hyvää ja menestystä.
Täällä on kummaa morkkausta, ettekö te kukkahattutädit halua, että Suomen missi pärjää( lue LORDI euroviisuissa)
Jos et tykkää tyypistä, tykkää edes suomalaisesta siellä alla ;)

Äänestä
  • Kyllä kai sitä voi toivoa Ninnille menestystä, vaikka sattuisikin olemaan sitä mieltä, että kyseessä on esim. hiukan miesmäisen näköinen tyyppi. Turha lähteä siitä riitelemään onko joku kaunis vai ei, makuasioita.

    Minä henk.koht. saattaisin pitää Ninniä hyvinkin edustavana, jos hän olisi missiksi riittävän kiinteä ja ottaisi homman tosissaan. Nyt tilanne on kuitenkin se, että siinä missä monet muut missit ovat treenanneet ja valmistautuneet haastatteluihin huolellisesti, Ninni ei ole edes yrittänyt. Hän on liian plösö ja vastailee haastattelukysymyksiin mitäsattuu-diibadaabaa. Suon voiton mieluummin jollekin, joka on nähnyt vaivaa kisojen eteen.

    Lordi oli lahjakas, yritti ja teki parhaansa. Näin ei ole asia Ninnin kohdalla. Pelkän suomalaisuutensa takia hän ei saa suosiotani. Olen isänmaallinen ja toivoisin, että maatamme edustettaisiin mahdollisimman hyvin.

    Äänestä

suomen misseistä kautta aikojen surkeimmasta päästä.. ei tuolla pärställä pärjätä ulkomailla..

Äänestä

Joo, Ninni näyttää tyypilliseltä jenkkikaunottarelta, nehän suosii vankkoja leukaperiä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Sori, sori kirjoitti:

...mutta ei sille voi mitään. Tyttö-parka näyttää meikatulta mieheltä tässä kuvassa, jonka perusteella ihmiset äänestävät suosikkiaan.


http://www.missosology.org/missuniverse06/mu06candidates.html

Noin jykevillä leukaperillä ei pärjää kaunottarien kanssa. Jaiks!

Btw, samoilla sivuilla on myös suosikkiäänestys. Onpa kumma, mutta Ninni ei saanut tätä ääntä...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu