mitä kaikkea olisin valmis tekemään sun puolestasi.sulla ei ole mitään hävittävää.mulla ei tunnu olevan tällä hetkellä mitään, mutta sinulta saisin sen, mikä puuttuu.
Etkö sä tajua
...........
182205
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 18
Vanhimmat
mulla ei ole mitään hävittävää?
olla mitään hävittävää.tiedät ja tunnet minut.et periaatteessa joutuisi luopumaan mistään.
melko paljon, jos sinut ottaisin elämääni.
tai sitten olet joku toinen.no, mitä väliä sillä sitten enää.
Mun piti mennä jo nukkumaan mutta jotkut laittaa tänne viestejä. Ketäkuka on hän-henkilö?
Kotonas pitäis kattoakin korottaa.
Tai lattiaa laskea alemmas. Miten vaan.
millä lailla? onko se ihan täysi mahdottomuus sitten? :)
Toivon Sinulle onnellisuutta olit sivullinen tai oikea.
vain.
Mitä asiaa?
Turhaan ei mua saa vaivata.
Nyt laitan koneen kiinni ja meen tutulullaamaan..
eli turha mitään yällä on kysellä...
(Nukun jalat koukussa kun ooon niin pitkähkö.)
Ei se "pitkähkö" nyt ollut se pointti siinä jutussa.Oleellista oli saada keskusteluyhteys auki ihmiseen joka ei näytä tajuavan mitään mitä teen, ihmiseen joka ymmärtää kaikki tekemiseni väärin, ihmiseen joka ei tunnu luottavan minuun yhtään.Luulee vaan, että yritän sotkea asioita entisestään, vaikka ei tämän enempää sotkussa enää voisi olla ja vielä niin monen ihmisen asiat.Miksi mun tarvii olla ainoa joka haluaa selvittää asiat.Pystyykö jotkut olemaan ihan normaalisti, vaikaa kaikki hajoaisi käteen, niin ne vaan on ihan tyytyväisiä ja vittu nukkuu.
Niin kuin toivoisinkin voivani tehdä jotakin en voi tehdä henk koht asioita puolestasi, ja nämä mitä olet viimeksi tehnyt on ajanut minua entisestään kauemmaksi sinusta, valitan.
oon tehny?
kiitos vaan tästäkin vähästä.toinen sanoo että liiasta joutuu luopumaan mun takia tai jotain sinnepäin ja toinen menee nukkumaan.Tarkoitiko jotain ihmistä, josta joudut luopumaan? tai ihan sama, menen itsekin nukkumaan sitten jo.
Mutta asut musta turhan kaukana ja siksi me ei saada tätä juttua toimimaan.Vaikka kuinka kelataan niin ei taida olla muuta kuin tappion kalkki suussa sulamassa.
Koita selittää MIKSI vain multa saisit sen puuttuvan jujun etkä esim yläkerran tyrkyttävältä Marjalta!!
Katson onko meillä mitään tulevaisuuden mahiksia.
marjat ei kiinnosta seksuaalisessa mielessä, kaipaan kyllä ihan oikeaa miestä.Mutta nyt menen myös jo sinne nukkumaan.hyvää yötä.
En minä mistään marjoista puhunut, tulkitsit ihan väärin koska oot sitä miestä niin vailla.Mun yläkerrassa asuu Marja niminen nainen, jos hänen marjat vaikka kiinnostaa aloittajaa jos se on mies.
Nukkumaan meen itekin, hyvää yötä sullekin vaan ja huomenta samaan putkeen.
Epätoivoisuudella ei pitkälle pötkitä.