Vastauksia.... :)

Millainen oinasmies on seurustellessaan? Ihastuuko helposti? Kyllästyykö? Millainen naisen tarvitsee olla? Entä jos eroaa, jääkö kaipailemaan entistä (miettiikö paljon hyviä aikoja?) vaikka on jo uusi seurustelukumppani? Vastauksia kiitos.. :)
1408
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

olen oinasmies joka ei ainakaan kaipaile entisiä aikoja, koska asioita ei jätetä "roikkumaan" Ei ihastu helposti, vaan vaatii aikaa

Äänestä

Kommentoi aloitusta


palmu.. kirjoitti:

Millainen oinasmies on seurustellessaan? Ihastuuko helposti? Kyllästyykö? Millainen naisen tarvitsee olla? Entä jos eroaa, jääkö kaipailemaan entistä (miettiikö paljon hyviä aikoja?) vaikka on jo uusi seurustelukumppani? Vastauksia kiitos.. :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu