Ismo veti aivan mahtavan setin samoin kuin veljensä bändi!Kiitoksia!
Aitoon Kirkastusjuhlat
4
682
Vastaukset
- kitikiti
ai säkin olit siel!? mäkin olin siel ja hullaannuin siihen aivan tyystin! on se vaan niin hyvä.. varsinkin se toinen basisiti joka veti siel ilman kenkii!
- heebo
tyyppikö joka soitti välillä hanuria?Juu mahtavan keikan vetivät!
- nuorena syntynyt
Aivan mieletön keikka Aitoossa!Ihan parhaita keikkakokemuksia ikinä, vaikka Ismon keikoilla on tullut paljonkin käytyä.Vieläkin fiiliksissä:)
Nyt jäi sitten Säätiö tosiaan telakalle, suru on puserossa kun ei tiedä kuinka kauan täytyy keikkoja taas odotella.Mielenkiintoista nähdä mitä uutta Ismo suunnittelee, todennäköisesti jotain ihan uutta on taas tulossa.
Kiitos tästä palstasta, oli jo aikakin Suomen hienoimman biisintekijän ja tulkitsijan oma palsta saada!- harmittaa
se on kyllä harmittaa kunniinpääsi käymään ismon kohalla. se oli mun eka ismon keikka ja oon vielkin ihan fiiliksissä koko keikasta. apulanta veti silti pidemmän korren! mutta nauroin sille kitaristille kun se veti siel ilman kenkii ja sukkii.. xD
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1114369
- 793543
Just alkoi ottamaan päähän
Miten voikin mennä näin, että koko päivän haluaa vain nähdä toisen ja lähelle. Sitten aivan salamana mieleen tulee kaikk223401Oletko koskaan stalkannut kaivattuasi?
Jos olet, miten olet stalkannut? Jäitkö kiinni? Onko hän stalkannut sinua? Jos on, miten suhtauduit?843395Karhuryhmä
Kellään tarkempaa tietoa miksi ja missä karhuryhmä ollut? Perheväkivaltaa vai huumeperintää kenties taas?273296- 762964
- 892883
Raisionkaaren koira hyökkäys
Taas nähtiin että koiriin ei voi luottaa. Eilen illalla vapaana ollut koira hyökkäsi Raisionkaarella kolmen henkilön kim662841"Mielipide: Äärivasemmiston uhka on otettava vakavasti"
Demokratia näyttäisi olevan Halla-aholle enemmänkin välttämätön paha kuin tavoiteltava asia. Väkivallan ihannointi ja m452800Tapa jolla kohtelit minua viimeksi miellytti erityisesti
Osaat huomioida kauniisti ja katsot aina tilanteita yhteisen hyvän kannalta. Sitä arvostan erityisesti.852589