Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

millanen on

eli minkä kokonen on tiukka ja minkä kokonen on löysä?! kuin monta sormea mahtuu "kylmiltään"
31378
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

kyllä kaksi sormee menee nippa nappa ja sekin jo ahdistaa!!!!

Äänestä

Pimppaan ei ole asiaa kylmiltään. Ainakin 10 minuuttia pitää lutkuttaa huulilla ja kielellä, ennenkuin sinne rupeaa mitään tunkemaan. Tiukka pimppa puristaa lämmittelyn jälkeen vaikka lyijykynän pirstaleiksi, jos nainen niin haluaa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


sopiva pillu kirjoitti:

eli minkä kokonen on tiukka ja minkä kokonen on löysä?! kuin monta sormea mahtuu "kylmiltään"

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu