Couperosa ihon "poltto" seinäjoella?

Heips,

Kuulin että noita couperosa ihon inhottavia pintaverisuonia voisi kosmetologi jotenkin sähköllä polttaa? Niin olisiko kenelläkään tietoa onko seinäjoella kosmetologia joka voisi tehdä kyseisen homman?

Kiitos!
2497
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Siis tähän tautiin on ilmeisesti kaksikin eri hoito keinoa? laaserilla hoitaminen ja sitten tuo sähköllä polttaminen? :)

nyt seinäjokelaiset ja te jotka tiedätte, pelastakaa päiväni! :D

Äänestä
  • puhelinluoettelo tai netti on kätevä apu.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


bubba kirjoitti:

Heips,

Kuulin että noita couperosa ihon inhottavia pintaverisuonia voisi kosmetologi jotenkin sähköllä polttaa? Niin olisiko kenelläkään tietoa onko seinäjoella kosmetologia joka voisi tehdä kyseisen homman?

Kiitos!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu