Tyly tori-isäntä

Taitaa olla nuo seniorikansalaiset suhteellisesti laskettuna parhaita toriasiakkaita, sitä ei Wäntsi tajua eikä sitäkään, että on asiakaspalvelussa töissä
3941
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

on niitä paskapää tori-isäntiä ja -emäntiä muuallakin...

Äänestä

Mitä on tapahtunut?

Äänestä

mikä pelkuri ja juntti? Ei uskalla antaa palautetta
suoraan? Täällä piilossa on helppo mustamaalata henkilöä,
jonka moni takuulla tunnistaa.

Unohtuiko säännöt?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tuo Wäntsi kirjoitti:

Taitaa olla nuo seniorikansalaiset suhteellisesti laskettuna parhaita toriasiakkaita, sitä ei Wäntsi tajua eikä sitäkään, että on asiakaspalvelussa töissä

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu