Bmw 318i touring1990 ihme vika...

eli mikähän on vialla kun ottaa koneen käydessä venakopan korkin pois niin kone pudottaa kierroksia..eli vähän niinkuin "röpöttäis"
3258
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Itse kuutosen omistaneena voin kertoa että kun öljykorkin otti pois, kone melkein sammui...

Äänestä
  • tiedostasi :)

    Äänestä

Normaalia kaikissa autoissa joissa kampikammion huohotus liittyy imujärjestelmään ilmamäärämittarin/kaasuttimen jälkeen.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


mutteri wiritys kirjoitti:

eli mikähän on vialla kun ottaa koneen käydessä venakopan korkin pois niin kone pudottaa kierroksia..eli vähän niinkuin "röpöttäis"

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu