En pidä siitä että kundini nuolee mua. Kestän sitä vähän aikaa, mutta sitten käy jotenkii yököttämään. Se ei aiheuta mulle sellasta nautintoo ku esim. sormeilu, vaikka en mä siitäkää ihan hirveesti tykkää. Kaikki tää aiheuttaa ongelman, koska mun mies tykkäis nuolla ja leikkii "sen" kanssa, mutta mä en kestä sitä. Itse yhdyntä tuottaa mulle kuitenkin suunnatonta iloa ja tyydytystä. Ja mieheltä otan suihin hyvin mielelläni ja yritän aina saada siihen vaihteluu ja se kiihottaa mua paljon.
nuolemisesta
tyttökaveri
53032
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Kysymys: Pidätkö alapäätäsi kauniina? Uskotko että poikaystäväsi pitää sitä kauniina ja hyvänmakuisena ja tuoksuisena?
Eli siis rehellinen vastaus, puhtaasti fiilispohjalta ilman mitään selittelyjä/puolusteluja.
Kun kerran kysyit, niin en pidä mun alapääst kovinkaan paljon... Kyllä mä sen aina ajelen, mutta häpärit on liian suuret mun mielest ja väri liian tumma. Pitäs varmaan hyväksyy ittensä sellasena niinku on. Pahalt en kuitenkaa haise enkä mee likasena sänkyyn.
Kysymykseni pointti oli nimenomaan siinä, että nuolemisen ei pitäisi tuntua FYYSISESTI ällöttävältä kenenkään mielestä. Päinvastoin - Se on fyysisesti nautinnolista.
Se että se sinusta tuntuu epämiellyttävältä johtuu siitä, että sinulla on päässäsi henkinen lukko - Ei pidä alapäätäsi kauniina ja haluttavana. Jos mies nuolee sinua, niin takaraivossa kaihertaa epäilys, että tykkääköhän se oikeasti kuitenkaan, vaikka niin sanookin.
Kannattaa puhua tuosta poikaystäväsi kanssa. Sano ihan suoraan että mitä ajattelet alapäästäsi, ja että epäilet onko se viehättävä. Jos mies on toista mieltä, eiköhän hän saa sinutkin ainakin osittain vakuuttuneeksi siitä, että kyllä se on viehättävä.
mulla on ihan sama probleema:( ja sitten kun mun poikaystävä vielä sanoo siihen et " kaikki muut tykkää siitä ni miks sä et sit..." siis enkä tarkota niitä ketä se on nuoleskellu,koska oon sen ainoo vaa ihan ylipäätänsä. mut ei vaan inspaa ja tuntuu ahdistavalta...:/
Nyt sulla ja mulla on kirjallista todistusta siitä ettei olla ainoita maan päällä. Toivotaan et päästään yli näist ongelmista...