Mitenkä se nyt on? Tuntuuko melan hyväileminen orkun jälkeen enää miltään vai onko kaikki kiihko jo laantunut.
Miten on urokset
Lady
41848
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
niin hyvältä, että pahaa tekee.
Sen jälkeen, kun lasti on lentänyt, niin ainakin parin minuutin ajan tuntuu vielä tosi hyvältä, jos "melaa" hipelöidään...;)Sen jälkeen tarvii vähän aikaa uudelleen käynnistämiseen.
Yleensä miehen "ison" orkun jälkeen kalulle tuottaa tuskaa hyväilyt. Luonto määrää, että mies voi siittää jokaisen orkun jälkeen. Ja liian aikainen seuraava siemensyöksy menee hukkaan, jos siemeniä ei ole kertynyt säiliöihin tarpeeksi. Siksi on luonnollista, että luonto kivulla estää orkun jälkeiset hyväilyt. Uskokaa hyvällä ihan luonnollinen asia. Puoli tuntia on hyvä väli. Pitäähän sitä hermosavut vetäistä välillä.
Sattui kerran niin että yhtäaikaisten orkkujen jälkeen en saanutkaan häätöä pesältä. Jotta jatkoimpa samalta seisomalta, hyvää teki molemmille. Vaimon supistelu ja orgasmin tärinät tekivät tehtävänsä, joten multa tuli toisen kerran samaan seisokkiin.
Sääli vaan ettei oo saanu ottaa samaa uusiks oli se niin ihanaa hyväilyä erään orkun jälkeen...