Länsisataman uusi Tolppa on

Tulihan aamusta testtattua-.
5799
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Siis Helsinki vai?
Te helsinkiläiset olette niin itseänne täynnä että ette vaivaudu edes laittamaan kaupunkia noihin juttuihinne.
On tässä maassa muitakin kaupunkeja ja esim Turussa on kait myös länsisatama.

Äänestä

Tällä hetkellä ainakin tuntuu olevan todella syvältä tuo taksitolpan sijoitus. Saa nähdä muuttuuko tilanne kun koko työmää valmistuu lopullisesti. Asiakkaillakin vaikeuksia löytää tolpalle, eikä myöskään tolpalle mahdu tarpeeksi autoja.

Äänestä
  • Miksi ihmeessä sinne pitää sitten änkeä? Ei siellä ennenkään tarvinnut käydä.

    Äänestä

  • Kolleega kirjoitti:

    Miksi ihmeessä sinne pitää sitten änkeä? Ei siellä ennenkään tarvinnut käydä.

    ja enpä pahemmin käykkään, ellen nyt satu asiakasta viemään ja samalla jäämään.
    Mutta jonkun ne asiakkaat sieltäkin pitäisi hakea ja se olisi huomattavasti helpompaa jos järjestelyt olisi kunnossa.

    Äänestä

iitaalialaisittain!

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Syvältä kirjoitti:

Tulihan aamusta testtattua-.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu