Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

onko tietoa pienimunaisten

Onkohan tutkimustietoa siitä,että tykkääkö peppuseksistä enimmäkseen pienimunaiset miehet.Itse kohtalaisen kokoisen vehkeen omaavana en hirveästi tykkää siitä survomisesta ja äheltämisestä mitä sekin homma vaatii ennenkuin sisälle saa. Märkä pimppa kiinnostaa huomattavasti enemmän :)
72574
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

kyllä isonkin munan saa ihan helposti peppuun mahtumaaan, kunhan osaa tekniikat.

Äänestä
  • saamaan tuon suorakaiteen muotoisen kullin pyöreään reikään??? (20x6)

    Äänestä

  • kuutiopää kirjoitti:

    saamaan tuon suorakaiteen muotoisen kullin pyöreään reikään??? (20x6)

    Illan parhaat naurut sain kyllä tuosta kommentista, kiitos... =D

    Äänestä

15 tai varmaan jotain sinne päin ja ohut kun lyijykynä kait, voisin sanoa että nautin molemmista ykkösestä ja kakkosesta yhtäpaljon. tosin kakkonen on kivaa vaihtelua ykkösen ja kolmosen jälkeen......

Äänestä
  • Veikkaampa että kyse ei ole luukuttamisessa nyt munan koosta vaan aivojen. Kun on tapeeksi pieni aivoinen mies, ei tajua olevansa homo, vaan luukuttaa "kaapissa" akkaansa.
    Tämä vaatii myös sen, että akka on tarpeeksi pieni aivoinen antaakseen miehelle peräreikäänsä. Ihmiset ulos kaapista; niin pieni munaiset kuin pieni aivoisetkin!

    Äänestä

  • panu kirjoitti:

    Veikkaampa että kyse ei ole luukuttamisessa nyt munan koosta vaan aivojen. Kun on tapeeksi pieni aivoinen mies, ei tajua olevansa homo, vaan luukuttaa "kaapissa" akkaansa.
    Tämä vaatii myös sen, että akka on tarpeeksi pieni aivoinen antaakseen miehelle peräreikäänsä. Ihmiset ulos kaapista; niin pieni munaiset kuin pieni aivoisetkin!

    Opettele kirjoittamaan yhdyssanat yhteen.

    Äänestä

Käytä enemmän liukastetta niin sujuu helpommin. Ja olen nähnyt John Holmesinkin naivan takapuoleen leffassa, joten kyl se kai onnistuu isomunaseltaki :D

Äänestä

Kommentoi aloitusta


karjusälli kirjoitti:

Onkohan tutkimustietoa siitä,että tykkääkö peppuseksistä enimmäkseen pienimunaiset miehet.Itse kohtalaisen kokoisen vehkeen omaavana en hirveästi tykkää siitä survomisesta ja äheltämisestä mitä sekin homma vaatii ennenkuin sisälle saa. Märkä pimppa kiinnostaa huomattavasti enemmän :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu