Jo 15 vuotta sitten oli yleinen käsitys, että kouvolasta on vaikeinta saaha matkamiehen pillua. Kyllä se edelleen vaivaa paikallisiakin. Mikä ihme kouvolan naisia riivaa? Ei niitä saa sänkyyn rahalla ei millään. Taitavat hölistä vaan helssingistä ja helssingistä. Mikä perkele siellä helssingissä on kun ne vaan sinne palastas?
Suomen huonoimmat kehät
ilman jäin
71468
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Minkälaista se matkamiehen pillu on?
tutustua Nyrkki-Kyllikkiin. Hänet löytää usein assan vessoista.
Muista, kun tulet Kouvolaan:
Ota tummelipurkki, näppylä-
hanskat ja hiustenkuivaaja.
Loput saat demostroida itse!!!
No, niihän se on tehtävä. Omin käsin onneen penseässä kuivassa kylässä. Eikä Cumuluksessakaan ole enää mitään.
Katselehan peiliin, ja ala arvioimaan, jospa syy löytyy sieltä.
Niin, katsotaan peiliin. Kyllä on sisäänpäin lämpiävää porukkaa. Turha yrittää kouvolan tyttöihin saada kontaktia, kun heti tulee räntää silmille. Rutsatkaa rauhassa toisianne. Onneksi työkomennus loppuu pian. Vitun punaniskat! Sonmoro.
sitä varten kun on punaisten lyhtyjen kuja olemassa kouvolassa... kasi hoitaa, kasi hoitaa. siinä on kolikolla vain kaksi puolta kun kouvolan ravintoloihin menee. joko saa laukusta tai nyrkistä. se on kumma tapa kun kysyy kelloakin, luullaan että toinen iskee. kummat on akkojen tavat kertoa heti jos joku on käynyt niin tekemässä järjettömän mustasukkselle puoliskolle joka on nyrkit pystyssä tullut ravintolaan muutenkin. sitä on vaan niin vaikea ymmärtää, miten siinä voi olla jotain hauskaa, ainakin muualla on ravintolaan tultu pitämään hauskaa.