Gonzoliiza Rice ei pidä tulitaukoa

Tässä nähdään että USA:lla on kova hinku päästä pommittamaan myös Irania.
8347
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Vaikka koko Iran asukkaineen pitäisi räjäyttää taivaan tuuliin, on se huomattavasti parempi ratkaisu kuin raivohullu Ahmadinedjad mullahi-kavereineen atomipommin omistajina.

Äänestä

amerikkalaiset!

Äänestä
  • Puolustautua raakalaismaisia petolaumoja vastaan.
    Muuten olen sitä mieltä että terrorismi on hävitettävä.

    Äänestä

Tulitauosta on kieltäytynyt molemmat osapuolet, niin israel kuin hizbollahkin.

Äänestä

ja israelin tiedottajien lässytyksiä ollaan kuultu jo kyllästymiseen saakka.

aina sama levy päällä tyyliin terrorismi on tuhottava (mikä hyvä sinänsä) ja israelia ei saa painostaa missään (ei edes luovuttamaan ryöstämiään alueita).

Äänestä
  • Muistatko milloin noita israeliin jatkuvasti ahtavia roskajoukkoja on viimeksi painostettu?

    Äänestä

  • HETI!

    Äänestä

Usa vaan katsoo, että nyt on aika Israelin hoitaa Hizbo. Siihen ei takapiru Iran vaikuta, koska se ei uskalla hipsuvarpaitaan puolustaa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


hyvänä ratkaisuna kirjoitti:

Tässä nähdään että USA:lla on kova hinku päästä pommittamaan myös Irania.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu