Jollekin näkijälle

Kuukaus sitten tuli kriisi piiitkään odottamani
miehen kanssa...
antaako periksi ja ottaa yhteyttä?
sydämeni hänelle menettänyt olen..
ja pitkää ikää meille toivoisin...
jääkö vain toteutumattomaksi unelmaksi?

Kiitos jos taakkaani kevennät:)
1120
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Jos uskaltaa ottaa yhteyttä niin en oikein lupaisi hyvää, hän voi olla jo jatkanut eteenpäin. Jatka sinäkin, älä satuta itseäsi enempää.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Voimat loppuu kirjoitti:

Kuukaus sitten tuli kriisi piiitkään odottamani
miehen kanssa...
antaako periksi ja ottaa yhteyttä?
sydämeni hänelle menettänyt olen..
ja pitkää ikää meille toivoisin...
jääkö vain toteutumattomaksi unelmaksi?

Kiitos jos taakkaani kevennät:)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu