Te jotka masturboitte tosi usein miehet/naiset niin olkaapa viikko masturboimatta, vaikka kuinka näkisitte jotain niin ette masturboi niin viikon jälkeen niin kyllä tuntuu hyvältä ja mälliä lentää niin että täyttyisi varmaan litran pullo :)
Haastetta
mies
4745
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Itellä tekee tiukkaa jo parin päivän jälkeen :)
Tulin reissusta kotiin eilenillalla ja lueskelin näitä netin juttuja. Sitten otin uuden Kalle lehden käteeni, asetuin makuulle vuoteelleni ja aloin sitä lukiessa runkkailemaan. Kyllä oli mahtava orkku. Osa spermasta lensi kasvoilleni ja jopa silmään. Tosin ehdin sulkea silmäni, mutta ei ollut kivaa kuitnkaan saada omia liemiä silmien päälle.
jooh mä ajattelin nytte tän seuraavan viikon olla masturboimatta kokeillaa pystynkö=)...
noh juuh
en pysty oleen ku ehkä päivän tai korkeintaan pari runkkaamatta, sen jälkeen on ihan pakko. mut täytyy yrittää joskus välttää sitä jonkin aikaa ja sit taas runkata