Aloittakaa boikotointi kunnes ylläpito saa ton

kuriin antaa sen jäädä hullun raukan yksin tänne mesomaan.Minä ainakin teen niin.

Ja laittakaa ton asiattomista viesteistä ilmoituksia.
4381
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Häirikkö on jo laitettu toisiin hommiin niinkuin työelämässä yleensä jos ei pärjää niin vaihdetaan duunia : D

Äänestä

boikotoin sinua, arvoisa häirikkö-moninikki.

Äänestä

boikotointia kun ei ole kirjoittajiakaan. Luonnollinen boikotti on jo aikaa sitten iskenyt.

Äänestä
  • aikakin... jos nyt edes saatais jotain keskustelua aikaseen, kun häirikkö on pois.... kukaan ei jää kaipaamaan

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


häirikkö/moninikin kirjoitti:

kuriin antaa sen jäädä hullun raukan yksin tänne mesomaan.Minä ainakin teen niin.

Ja laittakaa ton asiattomista viesteistä ilmoituksia.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu