Voisitko jo lopetaa voittajan mollaamisen. Etkö voi jo myöntää, että et ole suuren luokan missiainesta. Kukaan muu missi ei ole ollut noin lapsellinen puheissaan kuin sinä. Suurin osa ihmetteli jo sitä, että sinut valittiin suomen missiksi. Kun vuotesi on ohi niin myös urasi unohdetaan ellei sinusta sitten tule "lööppien" avulla tienaajaa.
Lopeta jo Ninni
kyllästynyt
101070
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
tällä(kään) kertaa lämminveriselle. Kaunein on kaunein leikattu tai ei. Oikea tyttö voitti!
Ninni voisi opetella nielemään tappionsa eikä laukoa tuollaisia älyttömyyksiä kenestäkään. Ninni kun on juttujensa perusteella itse niin fiini ja fiksu... Ja sitten vielä väittää että "Nyyh, En ole katkera mutta se on ihan tyhmä" HEI HALOO!!!"
Ihmetellä sopii Ninni Laaksosen mollaavia kommentteja voittajamissistä.Ninni Laaksonen haukkui kilpasiskoansa leikellyksi ja tyhmäksi missiksi.Yhtä hyvin voisi sanoa Ninni Laaksosta kirveellä veistetyksi ja tyhmäksi.Ninni Laaksonen osoitti siis kommenteillaan,että nainen voi olla kateellinen toiselle naiselle ja ilkeämielinen.
Voittaja näyttää kyllä aivan Jacksonilta leikeltyine nenineen ja kiristeltyine ihoineen, siinä Ninni oli aivan oikeassa.
Jos voittaja olisi Jacksonin näköinen hän ei olisi voittanut. Ninni on säälittävä ja onneksi varmisti tolla jutullaan, ettei koskaan saa yhtäkään työkeikkaa meidän firmasta.
Jo puolet Jacksonin ulkonäöstä riittää. Minunkin mielestä voittaja oli aivan järkyttävän kiristyneen oloinen ja näköinen, jonka vuoksi vertaus Jacksoniin. Näyttää Jacksonilta 15v sitten, HAHHAH. Leikelty ja teko.
Olen itse pitänyt Ninnistä, mutta hän olisi "tyhmä"-kommentin voinut todellakin jättää väliin!!! Ja totta puhuen ei Ninni selviytynyt haastatteluista kovin hyvin - kamera vielä hieman vieras. Voittaja zinkzynkzon ei välttämättä ole järjen jättiläinen ja näin epäilee varmasti moni (eikä hänestä kovin fiksua kuvaa saa esim. videohaastattelun perusteella), mutta tekee vain hallaa itselle haukkua muita!!! Pitäis olla hiljaa vaan!!!
haukkumisella ei voita mitään.
Vaikka voittaja olikin leikelty ja vaikka hän ei olisi voittanutkaan niin siltikään Ninni EI OLISI PÄÄSSYT JATKOON! Heh heh kun naurattaa nuo ennen kisoja olleet hehkutukset Donald "Duck" Triumphista ja Ninnistä: "voi että kun se Donald setä tykkää meijän tytöstä niin voittaja-ainestahan sen täytyy olla. Ja Ninni on vielä niin klassinen kaunotar että hakkaa muut mennen tullen".
kun ne ovat samannäköisiä sille ukolle sopis hyvin Ninni vaimoksi.menis vaan sinne ulkomaille niin ei tarvitsisi suomessa häntä nähdä lööpeissä.
eikös se jo ollut ennalta arvattu et ninni ei pärjää maailmalla kun ei ole niin suosittu missi suomessakaan.Suomen misseistä Ninni on huonoin valinta kautta aikojen