Prikka

missä kymco agilityssa on prikka?
saako helposti pois?
paljoko tuo vauhtia lisää?
huutaako kone poiston jälkeen?
meneekö kone rikki helpommin poiston jälkeen vai onko ihan turvallista?
3647
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Agilityssä kuten muissakin kymcoissa on kuristettu liukuholkki variaattorissa.Lue edellisiä viestejä niin saat lisä tietoo.

Äänestä
  • sen poistaa kokonaan vai tarviiko tilalle jotain?

    Äänestä

  • voiskos? kirjoitti:

    sen poistaa kokonaan vai tarviiko tilalle jotain?

    voi vittu eikö toi larpaz just sanonu että tarvii...

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


kymcostis kirjoitti:

missä kymco agilityssa on prikka?
saako helposti pois?
paljoko tuo vauhtia lisää?
huutaako kone poiston jälkeen?
meneekö kone rikki helpommin poiston jälkeen vai onko ihan turvallista?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu